דע-לי
מידע-לי מי אנחנו צרו קשר משחקים לדוגמה כניסה לרשומים הרשמה
מידע למורים
מידע לתלמידים
מידע להורים
הצוות
שותפים

חווית הוראה ולמידה
חדשנית

דע-לי לקראת מיצ"ב

מערכת דע-לי מספקת דרך חווייתית ומהנה ללימוד ולתרגול מקצוע המדעים בחטיבת הביניים. שימוש בדע-לי מגביר את סקרנות התלמידים, והתרגול השוטף של הנושאים הנלמדים בכיתה מאפשר הבנה טובה יותר של החומר והטמעה שלו, ותורם להצלחת התלמידים במקצוע ובבחינת המיצ"ב.

מערכת דע-לי מיועדת למורים ולתלמידים, והיא מציעה כלי עזר ללימוד מדעים לחטיבות הביניים באמצעות משחקי שאלות ותשובות. השאלות מלוות בקישורים למולטימדיה (כגון תמונות, סרטונים והדמיות) המסייעים בהבנת החומר, והתשובות מלוות בהסברים מפורטים.
המערכת מציעה מאגר גדול של משימות ושאלות המותאמות באופן מלא.....


אם אתם תלמידים בכיתות ז' או ח', מערכת דע-לי מיועדת לכם! דע-לי היא מערכת שעוזרת לכם ללמוד מדעים בכיף, באמצעות משחקי שאלות ותשובות. חלק מהשאלות מציעות קישורים לסרטונים, הפעלות או מידע נוסף שיעזור לכם להבין את החומר ולענות נכון על השאלות, ועל כל תשובה ניתן הסבר מפורט.
במהלך המשחק אתם צוברים ניקוד ויכולים להיעזר בגלגלי...


דע-לי היא מערכת המיועדת למורים ולתלמידים והמציעה כלי עזר ללימוד מדעים לחטיבות הביניים באמצעות משחקי שאלות ותשובות. השאלות מלוות בקישורים למולטימדיה (כגון תמונות, סרטונים והדמיות) המסייעים בהבנת החומר, והתשובות מלוות בהסברים מפורטים.
שימוש בדע-לי מעודד את הסקרנות של התלמידים בנושא המדעים, ופותח צוהר...


מספרים עלינו- סיפורי הצלחה
כ- 160 תלמידים עשו שימוש באתר. התלמידים נהנו להיכנס לאתר, הייתה למידה פעילה והגברת מוטיבציה, התכנים היו מותאמים, השאלות והסרטונים תרמו מאד לתלמידיםבית ספר הרצוג, חולון


האתר מושקע, חינוכי, חווייתי, והכי חשוב - הלמידה אחרת. גלשתי ונשביתי בקסמו של האתר
בית ספר מגני תקוה


האתר מעולה, וממש עוזר בהתקדמות שלי בחומר
תלמידה, נס ציונה


האתר עשה לתלמידים חשק ללמוד מדעים
בי"ס דרכא, קריית מלאכי


אתר מעולה, רעיון נפלא... שווה כל שקל
ליידי דייויס, תל אביב

המערכת כבר עובדת בהצלחה בלמעלה מ-100 בתי ספר.
נסו אותנו !